Exid X & Y
EXid X is een meerdaagse excursie naar een, voor ontwerpers, interessante stad binnen Europa. Deze studiereis is bedoeld om eerste- en tweedejaars bachelorstudenten kennis te laten maken met het vakgebied industrieel ontwerpen in het buitenland. Met een groep van 30 studenten worden tentoonstellingen, beurzen, universiteiten en bedrijven bezocht en natuurlijk ontdekken de studenten ook de cultuur van de desbetreffende stad. De steden die voorgaande jaren zijn bezocht met EXid X zijn Parijs, Lille, Kopenhagen, Praag, Berlijn en Keulen.
Onze reisbestemming EXid X 2011 is Kopenhagen. Wij zagen in de EXid X bibliotheek dat het al weer 10 jaar geleden is dat er een reis naar deze bestemming is gegaan. Deze stad is één en al design en een fantastische plek om als ontwerpen inspiratie op te doen.
De reis is gericht op 1ste en 2e jaars bachelor studenten. Om mee te willen maakt niet uit welk geslacht, waar je vandaan komt of wat voor leeftijd je hebt. Het enige dat belangrijk is dat je gemotiveerd bent en er een mooie awkward reis van wilt maken. Bij overinschrijving wordt er geloot, waarbij mensen die nog niet eerder zijn meegeweest voorrang hebben.
Het doel van deze reis is om jullie de gelegenheid te geven meer inzicht te krijgen in wat “het ontwerpen” nou precies inhoudt in combinatie met veel “awkward” plezier. Overdag zullen we bijvoorbeeld een designbureau bezoeken, of naar een museum gericht op design gaan en andere interessante activiteiten in de “sustainable city. s ’Avonds ben je vrij in wat je wilt doen. Wij als commissieleden zullen klaar staan om er s ’avonds een awkward bedoeling van te maken. Met gepaste energie en passie zullen wij deze reis gaan organiseren en jullie door Kopenhagen rondleiden
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////
EXid X is an excursion to a, for designers, interesting city in Europe. This study visit is meant to let first and second year bachelor students meat the field of industrial design engineering abroad. With a group of 30 students, we visit exhibitions, fairs, universities and companies, and we discover the culture of the city we visit. In the past years we have visited these cities: Paris, Lille, Copenhagen, Prague, Berlin and Cologne.
The destinations of EXid X 2011 is Copenhagen.
We will visit some design agencies and musea.
First year and second year students are welcome to join! The enrollment list can be found in the main hall or at the i.d-desk.
The commitée will do their best to make it the most unforgetable trip to Copenhagen ever.
There will be another EX

